Skarżysko się promuje w TVN

W tym roku miasto Skarżysko-Kamienna w sposób szczególny włączyło się w XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Troje przedstawicieli skarżyskiej młodzieży: Mateusz Świtek, Dariusz Szczygieł i Mirosława Pikor  reprezentowało nasze miasto podczas niedzielnej akcji w studio telewizyjnym TVN.

Foto: M.Pikor (dzięki uprzejmości portalu skarzysko24.pl)

Jurkowi Owsiakowi wręczyli unikatową pamiątkę od Prezydenta Skarżyska-Kamiennej Romana Wojcieszka - jedyną ceramikę przedstawiająca logo 85-lecia Skarżyska-Kamiennej. Prezent ten będzie można wylicytować na aukcji WOŚP, która wystartuje lada moment potrwa dwa tygodnie.  Po uruchomieniu aukcji w naszym serwisie umieścimy do niej link.

Być może któryś ze skarżyskich przedsiębiorców zainteresuję się, aby jedyne logo 85-lecia trafiło z powrotem do Skarżyska, a przy okazji wspomóc chore dzieci.

 

Urząd Miasta w Skarżysku - Kamiennej
26 – 110 Skarżysko – Kamienna
ul. Sikorskiego 18


NIP 663 182 38 43
REGON 000516175tel. sekretariat Prezydenta Miasta
41 25 20 100


tel. Sekretariat zastępców Prezydenta Miasta
41 25 20 101

e-mail: poczta@um.skarzysko.pl


www.skarzysko.pl
www.umskarzysko.bip.doc.pl

 herb skarzyska

 

 

 

 

 

 

 

 


Copyright 2011 www.skarzysko.pl - Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów, zdjęć, filmów zawartych w portalu www.skarzysko.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody ADMINISTRATORA strony www.skarzysko.pl jest ZABRONIONE!

Kontakt z administratorem: m.malik@um.skarzysko.pl